Nakopni svoje podnikání na Facebooku!

Konec teorie!

 
Zpět: Kalendář
 

Na tomhle workshopu to rozjedeme hned na ostro.
Pro tvůj reálný projekt vytvoříme stránky, obsah a placené reklamy na sociálních sítích.
Nejen že se to naučíš, ale na konci budeš mít spuštěnou a otestovanou vlastní kampaň!

Chceš se zdokonalit v práci na sociálních sítíchi? Máš projekt, u kterého bys nabyté vědomosti rád aplikoval? Tak to je intenzivní Facebook workshop tvoje jasná volba! Posunu tvůj Facebook na profesionální úroveň!
Ukážu ti, jak tvořit relevantní obsah pro tvoji stránku.
Naučíš se nastavovat všechny druhy reklamních kampaní na Facebooku a Instagramu. Kampaně se naučíš optimalizovat a vyhodnocovat. Nerozhoduj se dlouho, kapacita kurzu je omezená počtem 10 účastníků. Chci vám všem věnovat maximální péči, a to bych s více účastníky nezvládl.

Co budeš potřebovat:

1 - Rozhodně notebook. :-)

2 - Veškerá data, která ke svému projektu máš. (Loga, fotky, videa, katalogy, prezentace a podobně). Přines si je buď v počítači, nebo si je nahraj online na G-Drive.

3 - Platební kartu, která má povolené internetové platby. Počítej, že do nákupu reklamního prostoru budeme investovat minimálně 2000,-. Můžeme ale víc, to je na tobě. :-)

4 - Přístupy do Google Analytics + správně nastavené měřící kódy v Google Analytics. Prober to se svým programátorem


Co si odneseš:

1 - Fungující stránku na profesionální úrovni včetně reklamních kampaní.

Akviziční kampaně (Kampaně zaměřené na návštěvnost)
Sběr fanoušků stránky (Kampaň pro navyšování fanouškovské základny)
Remarketingové kampaně pro dotažení konverze na tvém webu
Dynamické reklamy - (Pokud máš eshop)
Reklamy ve formátu Stories

2 - Začneš se orientovat ve všech reklamních formátech na sociálních sítích

3 - Manuál k tomu, jak tvořit obsah na sociálních sítích

4 - Vytvoříme uzavřenou skupinu, kam budeš moct vkládat dotazy i po skončení kurzu. + konzultace na telefonu po skončení kurzu.

5 - Pevně věříme, že ti účast na kurzu přinese zisk!!!!


Harmonogram:

25.4.2019
Projdeme si teorii - nastavení FB stránek, tvorbu a nastavení Business manageru, strukturu reklamních kampaní. Dále se zaměříme na přípravu strategie tvého projektu a přípravu všech náležitostí pro správné fungování.


2.5.2019
Stop teorie, start praxe! Vytvoříme grafiku bannerů k reklamním kampaním, ke grafice přidáme potřebné copy. K tomu všemu připravíme okruhy uživatelů, a pokud máš eshop, vytvoříme katalog produktů, díky kterému budeme moci spustit dynamické reklamy.

9.5.2019
A jdeme nasazovat! Připravená data nasadíme do FB pomocí nástroje Business manager, který slouží ke správě firemních stránek na Facebooku. Zároveň se v něm spravují i Instagramové reklamy. Vše spustíme a necháme běžet.


16.5.2019
Optimalizujeme! Na posledním workshopu vyhodnotíme všechny aktivní kampaně a naučíme se kampaně optimalizovat. Také si nastíníme další směr tvého projektu. Z workshopu budeš odcházet s fungujícími reklamními kampaněmi a se základními znalostmi o tom, jak to vlastně všechno funguje.Jak s platbou:
Po závazné rezervaci a vyplnění všech náležitostí ti zašleme zálohovou fakturu, po jejím uhrazení se stáváš účastníkem kurzu. :-)

Cena kursu je 5000 Kč bez DPH

Kontaktní osoba: Adam Vodehnal
Email: vodehnal@mediaheroes.cz
Tel.: 777874300

 

>> Rezervujte si kurz